EvAnEsCeNcE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EvAnEsCeNcE

For fans only
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Въпросчета

Go down 
+6
Bu
Evanescence_Amy~
EvaneScencE=My Life
Amy Lee Lover
Endless_dark
AmyLee
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Endless_dark
SuperFAN



Брой мнения : 332
Registration date : 28.08.2007

Въпросчета - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 23, 2008 12:31 am

Харесвам метълските гривни и сякви украшения за шията-нашийници ейтакива неща.
Кое е най-голямото зло на света?
Върнете се в началото Go down
AmyLee
SuperFAN
AmyLee


Брой мнения : 467
Age : 34
Location : Нарния
Registration date : 24.08.2007

Въпросчета - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 23, 2008 12:38 am

Циганите.
Понякога иска ли ти се да избягаш от реалността?
Върнете се в началото Go down
Endless_dark
SuperFAN



Брой мнения : 332
Registration date : 28.08.2007

Въпросчета - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 23, 2008 12:44 am

Постоянно!Искам да бягам и от самата себе си.Това гадно,шибано,гнило желание за бягство ме преследва.
Искаш ли да споделиш нещо с някой просто защото ще се подлудиш ако го задържиш още малко в теб?
Върнете се в началото Go down
AmyLee
SuperFAN
AmyLee


Брой мнения : 467
Age : 34
Location : Нарния
Registration date : 24.08.2007

Въпросчета - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 23, 2008 1:08 am

Точно определено нещо в момента не се сещам. Но често ми се случва. Дори и с нещо малко, дребно, незначително...за мен има значение да го кажа :d
Как избра ник-а си?
Върнете се в началото Go down
Endless_dark
SuperFAN



Брой мнения : 332
Registration date : 28.08.2007

Въпросчета - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 23, 2008 1:12 am

Песен на Marduk-Dark endless от едноименния албум.
Как бихте променили малко света?(например ако искате слънцето да е черно,а светлината тъмна,ей такива неща)
Върнете се в началото Go down
AmyLee
SuperFAN
AmyLee


Брой мнения : 467
Age : 34
Location : Нарния
Registration date : 24.08.2007

Въпросчета - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 23, 2008 1:19 am

Искам въздуха да не е прозрачен. Искам правото да убия двама-трима, искам всеки да вижда цветовете различно(голяма лигавня ще е), искам входната врата да се казва ФлашГет, да има летящи кроасани и супа топчета на скара. Освен това искам пица, която никога не свършва и бездънна бутилка кока кола. Ей това искам. Само това.
В къща ли живееш или в апартамент?
Върнете се в началото Go down
Endless_dark
SuperFAN



Брой мнения : 332
Registration date : 28.08.2007

Въпросчета - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 23, 2008 1:23 am

Апартамент.
Мислиш ли че боя помага и вярваш ли в "бий за да те уважават"?
Върнете се в началото Go down
AmyLee
SuperFAN
AmyLee


Брой мнения : 467
Age : 34
Location : Нарния
Registration date : 24.08.2007

Въпросчета - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 23, 2008 1:24 am

Не. Боя озлобява повече. Това не ми пречи да бия Very Happy Но не и да ме бият Laughing
Най-идиотската ти постъпка като дете?
Върнете се в началото Go down
EvaneScencE=My Life
SuperFAN
EvaneScencE=My Life


Брой мнения : 59
Age : 30
Registration date : 17.02.2008

Въпросчета - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 23, 2008 1:29 am

Емзз взела съм една ябълка топела съм си от калта и съм си похапвала сладичко до като майка ми си е пушела цигарата Very Happy илиии аа да целунала съм майка си с език! Very Happy Very Happy Very Happy

Kога за последно се зби с някоя кучка ?
Върнете се в началото Go down
AmyLee
SuperFAN
AmyLee


Брой мнения : 467
Age : 34
Location : Нарния
Registration date : 24.08.2007

Въпросчета - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 23, 2008 1:33 am

Отдавна. Есента. Тя ми разби главата... Very Happy Няма значение Very Happy
Кога за последно се изплаши...ама яката се изпалши?
Върнете се в началото Go down
Bu
SuperFAN
Bu


Брой мнения : 237
Age : 32
Location : In the middle of nowhere
Registration date : 23.12.2007

Въпросчета - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 23, 2008 2:30 am

Съвсем скоро беше и беше супер смешно Very Happy
Вървя си аз със Ники към метрото и до нас минава един човек и нещо се закашля и аз така подскочих и изпищях ... абе нямам думи ... Very Happy

!!! Конкретен въпрос: Ники кога се изплаших качествено запоследно защото аз това си спомням Very Happy

За следващия: Би ли посегнал/а на живота си?
Върнете се в началото Go down
http://www.vampirefreaks.com/fall_ou_bu
Endless_dark
SuperFAN



Брой мнения : 332
Registration date : 28.08.2007

Въпросчета - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 23, 2008 11:32 am

Преди година-да.Сега твърдо не.
Какво не бихте направили за нищо на света?
Върнете се в началото Go down
Amy Lee Lover
Admin
Amy Lee Lover


Брой мнения : 204
Age : 31
Location : Хогсмиид
Registration date : 20.08.2007

Въпросчета - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 23, 2008 11:46 am

!!! Конкретен въпрос: Ники кога се изплаших качествено запоследно защото аз това си спомням

Еми секи ден се плашиш от нещо Very Happy По тая логика последния път беше вчера Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/lestat503
AmyLee
SuperFAN
AmyLee


Брой мнения : 467
Age : 34
Location : Нарния
Registration date : 24.08.2007

Въпросчета - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 23, 2008 11:47 am

Не бих...слушала чалгии...........
Любимо растение, животно?
Върнете се в началото Go down
Evanescence_Amy~
SuperFAN
Evanescence_Amy~


Брой мнения : 156
Age : 29
Registration date : 22.09.2007

Въпросчета - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 23, 2008 2:16 pm

Мм..
Растение: водна лилия Rolling Eyes
Жевотно: черна котка

Какво най-много обичаш да правиш,когато си сам/а?
Върнете се в началото Go down
AmyLee
SuperFAN
AmyLee


Брой мнения : 467
Age : 34
Location : Нарния
Registration date : 24.08.2007

Въпросчета - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 23, 2008 2:31 pm

Да спя, да гледам някой филм, да се въргалям из леглото, да мързелувам. Да правя "нищо", ама наистина нищо Very Happy
Имаш ли касичка? Very Happy Така де...казано с други думи - умееш ли да пестиш??
Върнете се в началото Go down
Bu
SuperFAN
Bu


Брой мнения : 237
Age : 32
Location : In the middle of nowhere
Registration date : 23.12.2007

Въпросчета - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 24, 2008 2:54 am

Честно казано НЕ!!! Тръгна да събирам пари за нешо и при първата по солидна сума отида да си купя друго Very Happy Иначе имам касичка в която слагам жълтите стотинки дето незнам кво да ги правя Very Happy

Кой е най-щастливият ти момент?
Върнете се в началото Go down
http://www.vampirefreaks.com/fall_ou_bu
Endless_dark
SuperFAN



Брой мнения : 332
Registration date : 28.08.2007

Въпросчета - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 24, 2008 7:17 am

Хм...ето ти един много труден въпрос.Щастлива...бях и вчера когато бях на Аязмото с най-добрите си приятели,пихме бира и слушахме heavy а след това седнахме с приятеля ми в един рок бар и слушахме metallica.
Чесно казано най-щастлива съм от малките неща.Една прегръдка,една песен,една усмивка,един прекрасен залез ме вълнуват ужасно много.
Кой бихте убили с удоволствие?
Върнете се в началото Go down
Evanescence_Amy~
SuperFAN
Evanescence_Amy~


Брой мнения : 156
Age : 29
Registration date : 22.09.2007

Въпросчета - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 24, 2008 12:40 pm

Мм..най-заклетият ми враг may be. >_<
Ако някой се опита да те изнасили как ще се защитиш? Laughing
Върнете се в началото Go down
Endless_dark
SuperFAN



Брой мнения : 332
Registration date : 28.08.2007

Въпросчета - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 24, 2008 1:13 pm

Всеки които поне малко ме познава трудно ще се реши като разбере как се бия,но нищо...
Дори да е по-едър и тежък от теб ти си 100 % по-гъвкава.Работата е да го разконцентрираш и да отпусне за малко мусколите си.При някои дори ухапване ама силно ще подейства.В момента в които отпусне малко се извиваш и даваш газ или търсиш нещо в стаята да го пречукаш.Всичко върши работа.Ако можеш да се биеш супер.Използвай гнева си и го убий.
Попринцип изнасилвачите търся жертва а не противник.

Можеш ли да прощаваш и забравяш?
Върнете се в началото Go down
AmyLee
SuperFAN
AmyLee


Брой мнения : 467
Age : 34
Location : Нарния
Registration date : 24.08.2007

Въпросчета - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 24, 2008 1:56 pm

О, яд ме е на мене си за това. Мога, а понякога е лошо. Не съм злопаметна, прощавам и затова ми се качват на главата. Мразя се за това, искам да съм гадна и да кажа "Е*и са веееееее", но всеки път излиза само "Е, нищо айде, какво пък толкова"...ДеЪм...

При кого търсиш утеха най-често?
Върнете се в началото Go down
Bu
SuperFAN
Bu


Брой мнения : 237
Age : 32
Location : In the middle of nowhere
Registration date : 23.12.2007

Въпросчета - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 24, 2008 2:49 pm

Утеха търся в най-често в себе си, но като не мога да си я дам я търся в най-близките ми.

Ако за един ден разполагаш със всичко на света (имам предвид пари, ресурси, власт и т.н.), какво би направил/а?
Върнете се в началото Go down
http://www.vampirefreaks.com/fall_ou_bu
Endless_dark
SuperFAN



Брой мнения : 332
Registration date : 28.08.2007

Въпросчета - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 24, 2008 3:11 pm

Аз и не искам всичко на света.Светът е твой само когато си в обятията на любим човек.
Но ако имах всичко...по-скоро бих избила голяма част от човечеството.За мен най-големия боклук на земята е самия човек.
Мразите ли шибаната математика?(в момента си съсипвам здравето и настроението с нея).
Върнете се в началото Go down
Bu
SuperFAN
Bu


Брой мнения : 237
Age : 32
Location : In the middle of nowhere
Registration date : 23.12.2007

Въпросчета - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 24, 2008 3:17 pm

По принцип много я мразя и е неразбираема за мен обаче по някакъв невероятен начин тази година страшно много ми върви ^_^


Имаш ли врагове?
Върнете се в началото Go down
http://www.vampirefreaks.com/fall_ou_bu
Endless_dark
SuperFAN



Брой мнения : 332
Registration date : 28.08.2007

Въпросчета - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 24, 2008 3:43 pm

Сигурно имам повече врагове отколкото познати Very Happy .Ех,като умра половината Стара Загора ще пикае с радост на гроба ми.
Животът за теб е...?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпросчета - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпросчета
Върнете се в началото 
Страница 4 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
EvAnEsCeNcE :: Свободна зона-
Идете на: