EvAnEsCeNcE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EvAnEsCeNcE

For fans only
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Въпросчета

Go down 
+6
Bu
Evanescence_Amy~
EvaneScencE=My Life
Amy Lee Lover
Endless_dark
AmyLee
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
АвторСъобщение
AmyLee
SuperFAN
AmyLee


Брой мнения : 467
Age : 34
Location : Нарния
Registration date : 24.08.2007

Въпросчета - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 8 Icon_minitimeНед Мар 16, 2008 11:45 pm

Първа.

На колко месеца проходи сама?
Върнете се в началото Go down
~Evanescence~
FAN
~Evanescence~


Брой мнения : 32
Age : 29
Registration date : 10.03.2008

Въпросчета - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 8 Icon_minitimeПон Мар 17, 2008 4:43 pm

на 10

А каква беше първата ти дума?
Върнете се в началото Go down
Endless_dark
SuperFAN



Брой мнения : 332
Registration date : 28.08.2007

Въпросчета - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 8 Icon_minitimeПон Мар 17, 2008 5:25 pm

Няма.


Какно най- много харесваш в себе си?
Върнете се в началото Go down
~Evanescence~
FAN
~Evanescence~


Брой мнения : 32
Age : 29
Registration date : 10.03.2008

Въпросчета - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 8 Icon_minitimeПон Мар 17, 2008 6:24 pm

Ами най-харесвам това, че съм самата себе си и не се опитвам да приличам на други.

Имаш ли гадже и ако имаш как станахте такива?
Върнете се в началото Go down
Endless_dark
SuperFAN



Брой мнения : 332
Registration date : 28.08.2007

Въпросчета - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 8 Icon_minitimeПон Мар 17, 2008 7:25 pm

Ам...да,имам.Познаваме се от 2 години и повече.Запознахме се на един лагер край Созопол.Последната вечер от лагера той ме изведе на разходка край морето...тръгнахме.След 3 месеца скъсахме(аз приключих връзката).
Сега отново сме заедно,сложни отношения,но някои събития наскоро и подкрепата му в най-трудните моменти заздравиха връзката ни.Имаме невероятни моменти зедно, които не мога да забравя и им се радвам.Сего той е единствения,който оказва някаква подкрепа...


Последния път когато се почувства в безизходица?
Върнете се в началото Go down
Bu
SuperFAN
Bu


Брой мнения : 237
Age : 32
Location : In the middle of nowhere
Registration date : 23.12.2007

Въпросчета - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 8 Icon_minitimeСъб Мар 22, 2008 3:55 pm

Незнам напоследък се случват едни тъпи неща с приятелките ми и имам чуството че вече няма накъде с тях и няма да мога да се оправя каквото и да направя се е зле ... май ще си остана без тях ... незнам на мен това ми прилича на безизходица ... все едно Smile


Има ли съдба?
Върнете се в началото Go down
http://www.vampirefreaks.com/fall_ou_bu
Endless_dark
SuperFAN



Брой мнения : 332
Registration date : 28.08.2007

Въпросчета - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 8 Icon_minitimeСъб Мар 22, 2008 7:15 pm

Труден въпрос.Не,не мисля че има точно съдба,всичко зависи от нас самите и от хората,с които сме свързани.Например-чакаш някой да ти се обади или пише,това че не го прави съдба ли е?Не,това е негово решение и чувство.Изборът имаш само ТИ.Имаш избор да си тръгнеш когото животът ти удари едни шамар,можеш и да останеш както правя аз.Можеш да се бориш,можеш да разчитяш на други да ти оправят кашите и чувствата,можеш да забравиш миналото и обичта,можеш и да ги запазиш в сърцето си заедно с единствения човек,за когото си давал всичко.Можеш и да се правиш че не ти пука докато отвътре се късаш,можеш и да покажеш чувствата си.
Ето-хиляди избори,те са ТВОИ и ги правиш всеки ден.



Най-извратеното нещо,което видя\почувства\чу напоследък?
Върнете се в началото Go down
Evanescence_Amy~
SuperFAN
Evanescence_Amy~


Брой мнения : 156
Age : 29
Registration date : 22.09.2007

Въпросчета - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 8 Icon_minitimeВто Мар 25, 2008 2:30 pm

"Да та е*ът калинките!" Laughing

Най-важното нещо в живота ти е..
Върнете се в началото Go down
Bu
SuperFAN
Bu


Брой мнения : 237
Age : 32
Location : In the middle of nowhere
Registration date : 23.12.2007

Въпросчета - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 8 Icon_minitimeПет Мар 28, 2008 2:49 pm

Ники! Той ми е всичко ... и гадже и приятел ... обгръща ме с най-нежните ласки и ме дарява с толкова любов, че ме кара да забравя всичко лошо. Немога да си представя утре да се събудя и да го няма ... няма да има кой да ми слуша глупостите Very Happy Много го уважам и ценя и искам винаги да е до мен, обичам го!!!


Имаш ли приятели, на които можеш да разчиташ? Защото на мен напоследък са ми в дефицит Very Happy:D:D
Върнете се в началото Go down
http://www.vampirefreaks.com/fall_ou_bu
Evanescence_Amy~
SuperFAN
Evanescence_Amy~


Брой мнения : 156
Age : 29
Registration date : 22.09.2007

Въпросчета - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 8 Icon_minitimeСъб Мар 29, 2008 2:46 pm

Разбира се,че имам.Може да са 3-ма,4-ма,но все пак ги има. tongue

Каква марка е компютъра/лаптопа ти?
Върнете се в началото Go down
EvaneScencE=My Life
SuperFAN
EvaneScencE=My Life


Брой мнения : 59
Age : 30
Registration date : 17.02.2008

Въпросчета - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 8 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 9:52 pm

-Deluxe мисля че Very Happy

Има ли песен която не можеш да понасяш ии коя е тя ? Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпросчета - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросчета   Въпросчета - Page 8 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпросчета
Върнете се в началото 
Страница 8 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
EvAnEsCeNcE :: Свободна зона-
Идете на: