EvAnEsCeNcE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EvAnEsCeNcE

For fans only
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Коя е любимата ви песен?

Go down 
+18
dark_queen
~Evanescence~
EvaneScencE=My Life
kalin4eto
breidar
Bu
Jessi Filth
mimeto92
Nekomata
lacryzero
Викиto we
giftige blume
necrophilka
Evanescence_Amy~
candice
Endless_dark
AmyLee
Amy Lee Lover
22 posters
АвторСъобщение
Amy Lee Lover
Admin
Amy Lee Lover


Брой мнения : 204
Age : 31
Location : Хогсмиид
Registration date : 20.08.2007

Коя е любимата ви песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Коя е любимата ви песен?   Коя е любимата ви песен? Icon_minitimeВто Авг 21, 2007 9:34 am

Коя е песента на Evanescence която ви кара да увеличите телевизора когато я пуснат ,или заради която карате другите да млъкнат за да си я чуете? Very Happy


Последната промяна е направена от на Сря Авг 29, 2007 1:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/lestat503
AmyLee
SuperFAN
AmyLee


Брой мнения : 467
Age : 34
Location : Нарния
Registration date : 24.08.2007

Коя е любимата ви песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви песен?   Коя е любимата ви песен? Icon_minitimeПон Авг 27, 2007 10:45 am

Май нямам, обичам всички. Няма песен, която не харесвам. Но My immortal винаги ще ми лежи на сърцето повече от другите I love you
Върнете се в началото Go down
Endless_dark
SuperFAN



Брой мнения : 332
Registration date : 28.08.2007

Коя е любимата ви песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви песен?   Коя е любимата ви песен? Icon_minitimeВто Авг 28, 2007 2:16 pm

Всички ресни са страхотни!Но The last song,The only one,Wash it all away,Field of innocence...това са наи-любимите ми!Само когато слушам Ev съм наистина спокоина и щастлива. Exclamation Sad
Върнете се в началото Go down
candice
FAN
candice


Брой мнения : 13
Age : 31
Registration date : 02.09.2007

Коя е любимата ви песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви песен?   Коя е любимата ви песен? Icon_minitimeНед Сеп 02, 2007 2:46 pm

Всички техни песни са ми любими... Но най-много My immortal, Going under, Lithium, Further away, Exodus, Breathe no more, All that I`m living for... Много са но все пак всички песни на Ев са супер. Не мога да издържа и ден без тях... Пристрастена съм Smile
Върнете се в началото Go down
Evanescence_Amy~
SuperFAN
Evanescence_Amy~


Брой мнения : 156
Age : 29
Registration date : 22.09.2007

Коя е любимата ви песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви песен?   Коя е любимата ви песен? Icon_minitimeСъб Сеп 22, 2007 10:04 pm

аз също съм страшно пристрастена към ев..
всеки ден на компа ми звучат техни песни..
най-любима ли..
първата която чух за пъви път - Bring me to life
хубави са също и..
Sweet Sacrifice
My Immortal
Missing
Imaginary
Call Me When You're Sober
All That I'm Living For
и още много,но в момента не се сещам за други.. tongue
Върнете се в началото Go down
necrophilka
FAN



Брой мнения : 23
Age : 31
Location : Коноха
Registration date : 23.09.2007

Коя е любимата ви песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви песен?   Коя е любимата ви песен? Icon_minitimeНед Сеп 23, 2007 7:17 pm

На първо мяст ми е за "Lies"
Среброто е за "Going under"
и... "Tourniquet" !
Върнете се в началото Go down
giftige blume
FAN
giftige blume


Брой мнения : 10
Age : 33
Location : София, България
Registration date : 02.10.2007

Коя е любимата ви песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви песен?   Коя е любимата ви песен? Icon_minitimeСря Окт 03, 2007 12:10 am

нямам любима песен.. не мога да избера една, по скоро ще изброя поне 10 които са ми най-любимите Wink
Bring Me To Life, My Immortal, Everybody's fool, Lithium, Call Me When You're Sober, Tourniquet, Going Under, Sweet Sacrifice, Snow White Queen, Lose Control
Върнете се в началото Go down
Викиto we
FAN
Викиto we


Брой мнения : 23
Age : 32
Registration date : 28.10.2007

Коя е любимата ви песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви песен?   Коя е любимата ви песен? Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 9:50 pm

Ми харесвам всички песни но песента която пускам всеки ден първа на компа е Imaginary !Може би защото се виждам в нея !Имам предвид текста й е донякъде описание на моя живот и може би затова съм толкова привързана към нея!
Върнете се в началото Go down
lacryzero
FAN
lacryzero


Брой мнения : 19
Age : 32
Registration date : 25.11.2007

Коя е любимата ви песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви песен?   Коя е любимата ви песен? Icon_minitimeНед Ное 25, 2007 9:47 pm

Само 1 не. Мисля че всички ще реагираме така на всяка песен. Но да кажем най най льбимите ми песни са.. Going Under,My Immortal,Breathe no more,FARTHER away,Whisper,Tourniquer,Taking Over Me,You,Lies,Like You,The Only One,You Star,All That I'm Living For,Good Enough,October,Solitude,Missing,Understanding,Haunted ... пак почнах Neutral
Върнете се в началото Go down
Nekomata
FAN
Nekomata


Брой мнения : 19
Age : 31
Location : Pet Shop of Horrors
Registration date : 31.10.2007

Коя е любимата ви песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви песен?   Коя е любимата ви песен? Icon_minitimeПон Ное 26, 2007 5:00 pm

All That I'm Living For, Whisper, Anywhere, October, Everybody's Fool, Bring Me To Life, My Immortal, Anything For You, Hello,You...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Коя е любимата ви песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви песен?   Коя е любимата ви песен? Icon_minitimeСря Дек 05, 2007 8:14 pm

На мен лично всички много ми харесватLike a Star @ heaven Но най-големи симпатии имам към "Bring me to life","Going under","Everybody's fool" и "Lacrymosa"Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
mimeto92
SuperFAN
mimeto92


Брой мнения : 53
Age : 32
Registration date : 04.12.2007

Коя е любимата ви песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви песен?   Коя е любимата ви песен? Icon_minitimeСря Дек 05, 2007 10:18 pm

Ще кажа само една, защото е първа сред равни - Going Under Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Jessi Filth
FAN
Jessi Filth


Брой мнения : 22
Age : 30
Registration date : 16.12.2007

Коя е любимата ви песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви песен?   Коя е любимата ви песен? Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 2:53 pm

мн съм луда по Going Under Cool
Върнете се в началото Go down
Bu
SuperFAN
Bu


Брой мнения : 237
Age : 32
Location : In the middle of nowhere
Registration date : 23.12.2007

Коя е любимата ви песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви песен?   Коя е любимата ви песен? Icon_minitimeНед Дек 23, 2007 4:35 pm

Когато свирят Evanescence и боговете мълчат
Върнете се в началото Go down
http://www.vampirefreaks.com/fall_ou_bu
breidar
FAN
breidar


Брой мнения : 11
Age : 33
Location : In your mind
Registration date : 23.12.2007

Коя е любимата ви песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви песен?   Коя е любимата ви песен? Icon_minitimeНед Дек 23, 2007 11:30 pm

Going Under
Върнете се в началото Go down
kalin4eto
FAN
kalin4eto


Брой мнения : 7
Age : 32
Registration date : 27.12.2007

Коя е любимата ви песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви песен?   Коя е любимата ви песен? Icon_minitimeПет Дек 28, 2007 10:42 am

обичам всичките им песни, но на сърце са ми Away From Me,Sweet Sacrifice,Taking Over Me,Thoughtless, zero,Going Under,Lacrymosa, Bring Me To Life,hello, My Immortal
Върнете се в началото Go down
Endless_dark
SuperFAN



Брой мнения : 332
Registration date : 28.08.2007

Коя е любимата ви песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви песен?   Коя е любимата ви песен? Icon_minitimeНед Фев 10, 2008 10:02 pm

В момента най на сърце ми е Missing заради едно чувство и един близък човек...абе просто заради една липса!
Върнете се в началото Go down
EvaneScencE=My Life
SuperFAN
EvaneScencE=My Life


Брой мнения : 59
Age : 30
Registration date : 17.02.2008

Коя е любимата ви песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви песен?   Коя е любимата ви песен? Icon_minitimeЧет Фев 21, 2008 5:00 pm

Всички!! ама най любима ми е Tourniquaet и ThoughtlesS
Върнете се в началото Go down
~Evanescence~
FAN
~Evanescence~


Брой мнения : 32
Age : 29
Registration date : 10.03.2008

Коя е любимата ви песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви песен?   Коя е любимата ви песен? Icon_minitimeПон Мар 10, 2008 6:36 pm

На мен всички са ми любими, но има една която много ме успокоява когато съм бясна /което се случва често/ и това е WHISPER Много си обичкам и MISSING
Върнете се в началото Go down
dark_queen
FAN
dark_queen


Брой мнения : 28
Age : 31
Registration date : 03.04.2008

Коя е любимата ви песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви песен?   Коя е любимата ви песен? Icon_minitimeЧет Апр 03, 2008 5:52 pm

Само и единственно "GOING UNDER"
Върнете се в началото Go down
evanescence_fan
FAN
evanescence_fan


Брой мнения : 14
Age : 33
Registration date : 11.04.2008

Коя е любимата ви песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви песен?   Коя е любимата ви песен? Icon_minitimeПет Апр 11, 2008 9:03 pm

vsichki ... ! a ako tr da kaja .... call me when you're sober
Върнете се в началото Go down
gotinoto_love_metal_fen4e
FAN
gotinoto_love_metal_fen4e


Брой мнения : 24
Age : 32
Registration date : 29.12.2007

Коя е любимата ви песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви песен?   Коя е любимата ви песен? Icon_minitimeВто Юли 08, 2008 9:58 am

anything for you
Върнете се в началото Go down
EvAneScence
FAN



Брой мнения : 1
Age : 30
Registration date : 12.02.2009

Коя е любимата ви песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви песен?   Коя е любимата ви песен? Icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 7:42 pm

еми те са няколко любимите ми песни на Еванесънс-''Bring me to life'' ''Hello'' ''My immortal'' & ''Lithium''
Върнете се в началото Go down
lacuna_c0il
FAN
lacuna_c0il


Брой мнения : 11
Age : 33
Registration date : 21.05.2009

Коя е любимата ви песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви песен?   Коя е любимата ви песен? Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 2:59 pm

На Евaнесънс всички са хубави (:

-My Immortal
-Sweet Sacrifice
-Haunted
-Going Under
-Call Me When You're Sober
-Bring Me To Life
-Everybody's Fool
-Hello
-Understanding
-Lacrymosa
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коя е любимата ви песен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви песен?   Коя е любимата ви песен? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коя е любимата ви песен?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
EvAnEsCeNcE :: ?Въпроси?-
Идете на: