EvAnEsCeNcE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EvAnEsCeNcE

For fans only
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Amy Lee Lover

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Amy Lee Lover
Admin
Amy Lee Lover


Брой мнения : 204
Age : 31
Location : Хогсмиид
Registration date : 20.08.2007

Amy Lee Lover Empty
ПисанеЗаглавие: Amy Lee Lover   Amy Lee Lover Icon_minitimeПон Дек 10, 2007 3:37 am

Еми реших и аз да напиша нещо.Та казвам се Николай от София съм на 15. Слушам Ев от вече 
година.Другото дето го слушам е Готик Рок ,Хеви (Обичам мноо металика),Паган, малко ама мноо малко блек,
и от тука почва смеха харесвам опера,класика и ирландски ритми Very Happy . Ето тука некви снимки:  Amy Lee Lover 21043503 Amy Lee Lover 21435375 Amy Lee Lover 21207690 Ае стига толко от мене!!
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/lestat503
mimeto92
SuperFAN
mimeto92


Брой мнения : 53
Age : 32
Registration date : 04.12.2007

Amy Lee Lover Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Amy Lee Lover   Amy Lee Lover Icon_minitimeПон Дек 10, 2007 7:14 pm

affraid affraid affraid И ти имаш от яките тениски с образа на Ейми Exclamation Exclamation Exclamation гига якооооо Very Happy Very Happy Между другото мн як бретон вадиш !!! Сериозно ли слушаш опера??? Кой ти е любимия композитор, Пучини? Вагнер? Или Верди? В мойта класация подредбата е така: Пучини, следван плътно от Верди и накрая но не на последно място - Вагнер albino albino albino И аз слушам малко Razz
Върнете се в началото Go down
Evanescence_Amy~
SuperFAN
Evanescence_Amy~


Брой мнения : 156
Age : 29
Registration date : 22.09.2007

Amy Lee Lover Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Amy Lee Lover   Amy Lee Lover Icon_minitimeПон Дек 10, 2007 9:48 pm

drunken
ама на тая снимка с бритончето къртиш
пич си голам rendeer
Върнете се в началото Go down
Amy Lee Lover
Admin
Amy Lee Lover


Брой мнения : 204
Age : 31
Location : Хогсмиид
Registration date : 20.08.2007

Amy Lee Lover Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Amy Lee Lover   Amy Lee Lover Icon_minitimeВто Дек 11, 2007 12:45 am

хаха мерси ! та за композиторите  , аз знам само един ,но иначе слушам сичко.Тоя дето знам е написал саундтрАЦите за филма "The Phantom of the Opera" казва се Андриу Уойд Уебер (Andrew Loid Webber) и супер ме кефи
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/lestat503
mimeto92
SuperFAN
mimeto92


Брой мнения : 53
Age : 32
Registration date : 04.12.2007

Amy Lee Lover Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Amy Lee Lover   Amy Lee Lover Icon_minitimeСря Дек 12, 2007 10:49 am

даааа знам го, той има мн мн известни мюзикъли като Евита и Котките Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Amy Lee Lover Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Amy Lee Lover   Amy Lee Lover Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Amy Lee Lover
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
EvAnEsCeNcE :: Представяне-
Идете на: