EvAnEsCeNcE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EvAnEsCeNcE

For fans only
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Какво бихте направили.....

Go down 
+8
Bu
Jessi Filth
mimeto92
lacryzero
Викиto we
Evanescence_Amy~
candice
Amy Lee Lover
12 posters
АвторСъобщение
Amy Lee Lover
Admin
Amy Lee Lover


Брой мнения : 204
Age : 31
Location : Хогсмиид
Registration date : 20.08.2007

Какво бихте направили..... Empty
ПисанеЗаглавие: Какво бихте направили.....   Какво бихте направили..... Icon_minitimeПон Авг 20, 2007 11:48 pm

Какво бихте направили за да покажете на света че Evanescence е най-великата група на всички времена. Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://vampirefreaks.com/lestat503
candice
FAN
candice


Брой мнения : 13
Age : 31
Registration date : 02.09.2007

Какво бихте направили..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте направили.....   Какво бихте направили..... Icon_minitimeНед Сеп 02, 2007 3:02 pm

Ами ще им пусна песничките на Ев и те сами ще се убедят... Няма да има нужда да им го втълпявам, сами ще го разберат... Естествено ще останат някои тъпи същества, които ще си слушат кючеците scratch Но всеки има право да няма вкус Wink
Върнете се в началото Go down
Evanescence_Amy~
SuperFAN
Evanescence_Amy~


Брой мнения : 156
Age : 29
Registration date : 22.09.2007

Какво бихте направили..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте направили.....   Какво бихте направили..... Icon_minitimeСъб Сеп 22, 2007 9:56 pm

може би..
щях да обиколя целия свят с една голяма уредба..
от която звучат песните на Ев..
и щях да убедя хорате,че няма по-велика група от тях..
Върнете се в началото Go down
Викиto we
FAN
Викиto we


Брой мнения : 23
Age : 32
Registration date : 28.10.2007

Какво бихте направили..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте направили.....   Какво бихте направили..... Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 10:16 pm

Бих се качила на 20 етажна сграда (примерно) в 12 часа през нощта с огромен трансперант с надпис Evanescence са върха!!!! и бих крещяла докато не разбудя всички в околноста Smile Или ще си кажат че сам луда или ще се замислят над думите ми!!!В крайна сметка ако това не помогне на сутринта просто ще скоча и ще се надявам да ме има на първа страница във вестника със заглавие : Момиче се самоуби в името на най великата група в света!!!



Леле каква фантазия имам!!! Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
candice
FAN
candice


Брой мнения : 13
Age : 31
Registration date : 02.09.2007

Какво бихте направили..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте направили.....   Какво бихте направили..... Icon_minitimeВто Окт 30, 2007 12:32 am

Викиto we Sun Oct 28, 2007 11:16 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Бих се качила на 20 етажна сграда (примерно) в 12 часа през нощта с огромен трансперант с надпис Evanescence са върха!!!! и бих крещяла докато не разбудя всички в околноста Или ще си кажат че сам луда или ще се замислят над думите ми!!!В крайна сметка ако това не помогне на сутринта просто ще скоча и ще се надявам да ме има на първа страница във вестника със заглавие : Момиче се самоуби в името на най великата група в света!!!



Леле каква фантазия имам!!!








Нямаш представа колко пъти съм си фантазирала подобна случка.Заставам на покрива на някоя мн висока сграда и крещя,че ако не ми докарат Ев в БГ се хвърлям.И ако не стане се размазвам,а после Ейми чете за няква луда фенка и поне ще ме знае коя съм... Laughing
Върнете се в началото Go down
lacryzero
FAN
lacryzero


Брой мнения : 19
Age : 32
Registration date : 25.11.2007

Какво бихте направили..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте направили.....   Какво бихте направили..... Icon_minitimeНед Ное 25, 2007 9:31 pm

Евън не е най великата група. За нас да, но не е !
Аз бих искал да покажа на хората, че не е боза,че не тякаква си пумия дето я слушат долни провалени чалгари. И въпреки да се комерсялни са велики. И въпреки Ейми да не пее перфектно,прави всеки един от концерите им уникаален. Бих им го показал пускай ки им накой лайф от пинкпоп 07.. песента Уиспър. Или Май Иммортал на рок ам ринг 07 !!
Върнете се в началото Go down
mimeto92
SuperFAN
mimeto92


Брой мнения : 53
Age : 32
Registration date : 04.12.2007

Какво бихте направили..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте направили.....   Какво бихте направили..... Icon_minitimeСря Дек 05, 2007 10:44 pm

EВ са № 1 , те сами го доказват чрез музиката си Smile
А аз? Аз съм никоя - една капка в морето от фенове Smile Единственият начин да докажа, че са № 1, е да ги запазя като № 1 в сърцето си I love you
Върнете се в началото Go down
Jessi Filth
FAN
Jessi Filth


Брой мнения : 22
Age : 30
Registration date : 16.12.2007

Какво бихте направили..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте направили.....   Какво бихте направили..... Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 2:45 pm

аз не бих направила нищо защото не мога. Хората сами ще се убедят I love you
Върнете се в началото Go down
Bu
SuperFAN
Bu


Брой мнения : 237
Age : 32
Location : In the middle of nowhere
Registration date : 23.12.2007

Какво бихте направили..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте направили.....   Какво бихте направили..... Icon_minitimeВто Дек 25, 2007 1:35 am

То се знае няма нужда да се показва SmileSmileSmile
Върнете се в началото Go down
http://www.vampirefreaks.com/fall_ou_bu
dark_queen
FAN
dark_queen


Брой мнения : 28
Age : 31
Registration date : 03.04.2008

Какво бихте направили..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте направили.....   Какво бихте направили..... Icon_minitimeЧет Апр 03, 2008 5:57 pm

candice написа:
Викиto we Sun Oct 28, 2007 11:16 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Бих се качила на 20 етажна сграда (примерно) в 12 часа през нощта с огромен трансперант с надпис Evanescence са върха!!!! и бих крещяла докато не разбудя всички в околноста Или ще си кажат че сам луда или ще се замислят над думите ми!!!В крайна сметка ако това не помогне на сутринта просто ще скоча и ще се надявам да ме има на първа страница във вестника със заглавие : Момиче се самоуби в името на най великата група в света!!!



Леле каква фантазия имам!!!








Нямаш представа колко пъти съм си фантазирала подобна случка.Заставам на покрива на някоя мн висока сграда и крещя,че ако не ми докарат Ев в БГ се хвърлям.И ако не стане се размазвам,а после Ейми чете за няква луда фенка и поне ще ме знае коя съм... Laughing

Само така cheers
Върнете се в началото Go down
evanescence_fan
FAN
evanescence_fan


Брой мнения : 14
Age : 33
Registration date : 11.04.2008

Какво бихте направили..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте направили.....   Какво бихте направили..... Icon_minitimeПет Апр 11, 2008 8:58 pm

naistina nqma nujda da se pokazva na horata..... to se chuva !!!
Върнете се в началото Go down
Thoughtless
FAN
Thoughtless


Брой мнения : 5
Age : 32
Registration date : 12.04.2008

Какво бихте направили..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте направили.....   Какво бихте направили..... Icon_minitimeНед Апр 13, 2008 9:26 am

Всъщност нищо.Нищо?Абсолютно!
Всички се дразнят от факта,че са комерсиални пък внезапно искат да ги изпекламират на целия свят.Глупаво е.Предпочитам да ги слушат хора,които сами имат желанието да се докоснат до тях.Не искам всяка кифла по улицата да тананика BMTL както е сега,защото просто я е чула по телевизора,когато е била на чело на класациите.Иска ми се всички фенове наистина дълбоко да преоткриват текстове и песни,не да са като коне с капаци и всичко да е временно.Няма да рекламирам любимата си група,малко от хората на които ще я рекламирам ще са в състояние да я оценят ИСТИНСКИ.И все пак музиката на Еванесънс е покрила достойно мойте върхове..за мен те са най-най .. и останалото смятам е излишно..
Върнете се в началото Go down
gotinoto_love_metal_fen4e
FAN
gotinoto_love_metal_fen4e


Брой мнения : 24
Age : 32
Registration date : 29.12.2007

Какво бихте направили..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте направили.....   Какво бихте направили..... Icon_minitimeПон Апр 14, 2008 10:46 am

Ев са си най-жестоката групичка на света и смятам,че те сами са доказали колко са добри. Писна ми от некви чалгари,които се кефят на БМТЛ(не че имам нещо против песента де) само,защото са я чули от някъде и вече се мислят за големите метъли. Ев 4ever and ever!!! Very Happy Twisted Evil Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво бихте направили..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво бихте направили.....   Какво бихте направили..... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво бихте направили.....
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
EvAnEsCeNcE :: ?Въпроси?-
Идете на: