EvAnEsCeNcE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EvAnEsCeNcE

For fans only
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  ВходВход  

 

 Липсват ли ви Джон и Роки???

Go down 
+6
mimeto92
lacryzero
candice
Evanescence_Amy~
AmyLee
Викиto we
10 posters
АвторСъобщение
Викиto we
FAN
Викиto we


Брой мнения : 23
Age : 32
Registration date : 28.10.2007

Липсват ли ви Джон и Роки??? Empty
ПисанеЗаглавие: Липсват ли ви Джон и Роки???   Липсват ли ви Джон и Роки??? Icon_minitimeВто Окт 30, 2007 4:31 pm

Както може би знаете Джон беше уволнен а Роки сам напусна групата! Липсват ли ви и смятате ли че без тях групата не е толкова добра?И разбира се следва въпросът какво мислите за барабанистът Уил Хънт и китариста Трой МакУолхърн- и двамата от Dark New Day които са новите попълнения ?
Smile
Върнете се в началото Go down
AmyLee
SuperFAN
AmyLee


Брой мнения : 467
Age : 34
Location : Нарния
Registration date : 24.08.2007

Липсват ли ви Джон и Роки??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Липсват ли ви Джон и Роки???   Липсват ли ви Джон и Роки??? Icon_minitimeЧет Ное 01, 2007 7:48 pm

Ами... Хънт и Макуолхърн за мен са никои...знам малко за тях и честно казано не искам да знам друго...още повече че са в групата временно, няма смисъл да ги опознавам и да свиквам с тях. Джон беше любимецът ми, Роки беше малкото сладко човече с палките...мога да пиша цели романи за това, колко много ми липсват и как Еванесънс никога няма да бъдат същите без тях, ама няма смисъл. Ето това е клипчето, което направих за тях: http://www.zazz.bg/play:b70d93f3
Върнете се в началото Go down
Evanescence_Amy~
SuperFAN
Evanescence_Amy~


Брой мнения : 156
Age : 29
Registration date : 22.09.2007

Липсват ли ви Джон и Роки??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Липсват ли ви Джон и Роки???   Липсват ли ви Джон и Роки??? Icon_minitimeЧет Ное 01, 2007 8:18 pm

Прекрасно клипче. =)
Наистина и на мен много ми липсват.
А те всъчщност сега кои останаха и въобще има ли група още..
защото каго гледам..
нещо няма нови песни..
май след Суит Секрифаис,не са издали някаква нова песен..
;(
Върнете се в началото Go down
candice
FAN
candice


Брой мнения : 13
Age : 31
Registration date : 02.09.2007

Липсват ли ви Джон и Роки??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Липсват ли ви Джон и Роки???   Липсват ли ви Джон и Роки??? Icon_minitimeПет Ное 02, 2007 12:35 pm

Клипчето ме разплака...Момчетата ужасно ми липсват!Толкова ги обичах-Джон сими беше любимеца,а Роки го обожавах...Още е така-за мен те си остават неизменна част от Еванесънс.Новите кефят,само това ще кажа!
Върнете се в началото Go down
lacryzero
FAN
lacryzero


Брой мнения : 19
Age : 32
Registration date : 25.11.2007

Липсват ли ви Джон и Роки??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Липсват ли ви Джон и Роки???   Липсват ли ви Джон и Роки??? Icon_minitimeНед Ное 25, 2007 9:28 pm

Хаха НЕ. Никога не са ме привличали както Уил и Трой. Сега Евън звучи много по добре. Много по тежко. Мисля че така е по добре...
Върнете се в началото Go down
mimeto92
SuperFAN
mimeto92


Брой мнения : 53
Age : 32
Registration date : 04.12.2007

Липсват ли ви Джон и Роки??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Липсват ли ви Джон и Роки???   Липсват ли ви Джон и Роки??? Icon_minitimeСря Дек 05, 2007 10:39 pm

Чесно казано след като напуснаха , едва ли групата ще е същата, но силно се надявам новите попълнения да ги заместят достойно Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
EvaneScencE=My Life
SuperFAN
EvaneScencE=My Life


Брой мнения : 59
Age : 30
Registration date : 17.02.2008

Липсват ли ви Джон и Роки??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Липсват ли ви Джон и Роки???   Липсват ли ви Джон и Роки??? Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 11:37 pm

УЖАСНО МНОГО МИ ЛИПСВАТ! Sad без тях не е същото когато напуснаха не спрях да плача беше ми супер криво но какво пък толкоз все пак Ев продължават да ни радват и поне Ейми си е на мястото и си знае работата а колкото до новаците Smile симпатични са ноо няма да са същите Еванесънс
Върнете се в началото Go down
Bu
SuperFAN
Bu


Брой мнения : 237
Age : 32
Location : In the middle of nowhere
Registration date : 23.12.2007

Липсват ли ви Джон и Роки??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Липсват ли ви Джон и Роки???   Липсват ли ви Джон и Роки??? Icon_minitimeСъб Фев 23, 2008 1:52 am

Е може да не са същите може да са по-добри!!! Що за консерватизъм Very Happy Важното е че всичко си вършат работата и продължават напред и така ... Razz
Върнете се в началото Go down
http://www.vampirefreaks.com/fall_ou_bu
dark_queen
FAN
dark_queen


Брой мнения : 28
Age : 31
Registration date : 03.04.2008

Липсват ли ви Джон и Роки??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Липсват ли ви Джон и Роки???   Липсват ли ви Джон и Роки??? Icon_minitimeЧет Апр 03, 2008 5:53 pm

Със или без тях, групата е на върха.
Върнете се в началото Go down
evanescence_fan
FAN
evanescence_fan


Брой мнения : 14
Age : 33
Registration date : 11.04.2008

Липсват ли ви Джон и Роки??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Липсват ли ви Джон и Роки???   Липсват ли ви Джон и Роки??? Icon_minitimeПет Апр 11, 2008 9:02 pm

suglasna
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Липсват ли ви Джон и Роки??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Липсват ли ви Джон и Роки???   Липсват ли ви Джон и Роки??? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Липсват ли ви Джон и Роки???
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
EvAnEsCeNcE :: ?Въпроси?-
Идете на: